מה ההבדל בין עיסוי מפנק לעיסוי מרגיע

גם לעיסוי מפנק וגם לעיסוי מרגיע צריכים להיות אפקט של נוחות, אבל ככל שהסביבה וחיי היום-יום שלנו משתנים, כך גם השירותים שאנשים מצפים להם מהמטפלים שלהם משתנים. לקוחות מחפשים חוויות מותאמות אישית שמתאימות לאורח החיים שלהם.

זה יכול להיות מאתגר לוודא שהעיסוי המפנק שלך מרגיש גם כמו חווית בריחה וגם דרך להרים את הרגליים – זה כולל את האווירה, אילו חומרים אתה רואה מסביב או מרגיש מתחת לרגליים או על העור שלך, מה אתה לובש או לא. לובש. הוא כולל גם מתקנים שתוכלו ליהנות מהם בזמן שכיבה כמו שמנים ארומתרפיים לריכוך ולרענן האוויר בחדר.

עבור אנשים רבים – ואנחנו מונים את עצמנו ביניהם – עיסוי מרגיע הוא בדיוק איך שהוא נשמע: הוא נועד להקל על מתח נפשי על ידי החזרת האיזון בגוף ובנפש. שירות מרענן עשוי להשתמש במים צוננים בכל סוג של שיטת משלוח (אריזת קרח בצידנית לקחת), טיפול במגע הכולל לחץ קירור

המטרה של עיסוי מפנק היא לתקן נוקשות, לרפא פציעות ולהפחית מתח. עיסוי מרגיע לא נועד לתקן שום דבר והוא מתמקד בתיקון שרירים ושיפור זרימת הדם הכללית בגוף האדם.

פגישת פינוק היא לרוב זולה יותר בהשוואה לפגישת הרפיה מכיוון שהטיפול יהיה קצר יותר עם פחות משיכות מורחבות במהלך הפגישה ליחידת זמן. עם זאת, אתם שמים לב לתשומת הלב של מעסה מפנקת לפרטים הקטנים.

למרכזים המציעים את שני סוגי העיסויים הללו יש לרוב מתזמנים שיעזרו למטופלים לבחור איזה סוג מתאים ביותר לצרכיהם בהתייעצות עם הרופא או הכירופרקט שלהם.

עיסוי מפנק מכיל מרכיבים שאמורים להיות בעלי השפעה טיפולית. עיסוי מרגיע הוא פשוט לספק הרפיה.

מה שאהבתי בעיסוי המפנק שהיה לי זה הארומתרפיה. הסביבה מסביבי הריחה ריח נפלא נקי ורענן וזה עזר למצב הרוח שלי מכיוון שלא היו עודפי הסחות דעת. https://meetrebeccaneal.com/blog/saubuzavi1972.php

ההבדל העיקרי בין עיסוי מפנק לעיסוי מרגיע הוא כוונתם: עיסויים מפנקים מכילים מרכיבים שנועדו להיות בעלי אפקט טיפולי, בעוד שעיסויים מרגיעים רק מספקים הרפיה. גם הסביבה של אאוטלט חשובה; חנויות או מקומות עבודה עלולים לגרום לגורמי לחץ הנוגדים את היתרונות של הסלון או הספא הרגילים שלך, אשר עלולים להוביל אותך למציאת מים שקטים יותר כגון בסלון הבית, בחדר השינה או בחדר האמבטיה.

(Visited 1 times, 1 visits today)